KIRKLARELİ KENT KONSEYİ GENEL KURULU
![KIRKLARELİ KENT KONSEYİ GENEL KURULU](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/22824_11_39_16.jpg)
Genel Kurula Kırklareli İl Temsilcimiz Dr. Erol ÖZKAN katıldı.
Kırklareli İl Temsilcimiz Dr. Erol ÖZKAN Kırklareli Kent Konseyinin 27 Ocak 2011 Perşembe günü yapılan 2011 yılı I. olağan genel kuruluna katıldı. Aynı zamanda Kent Konseyi Yürütme Kurulu üyesi olan İl Temsilcimiz, çalışma gruplarından gelen projelerin de görüşüldüğü genel kurulda gündeme ilişkin konularda görüş ve önerilerini dile getirdi.
Okunma Sayısı: 544
Fotoğraf Galerisi