KIRKLARELİ KENT KONSEYİ GENEL KURULU
![KIRKLARELİ KENT KONSEYİ GENEL KURULU](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/27813_18_11_49.jpg)
Genel Kurula, İl Temsilcimiz ve Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi Dr. Erol ÖZKAN katıldı.
Kırklareli Kent Konseyinin 27 Ocak 2012 cuma günü yapılan olağan genel kuruluna İl Temsilcimiz ve Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi Dr. Erol ÖZKAN ve TMMOB delegesi olarak TMMOB İKK Ziraat Mühendisleri Odası yedek üyesi ve üst kurul delegemiz Soner ÜNVER katıldı.
Okunma Sayısı: 528
Fotoğraf Galerisi