KIRKLARELİ KENT KONSEYİ İMAR VE KENTLEŞME ÇALIŞMA GRUBU
![KIRKLARELİ KENT KONSEYİ İMAR VE KENTLEŞME ÇALIŞMA GRUBU](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/21456_15_28_38.jpg)
Toplantıya, İl Temsilcimiz Dr. Erol ÖZKAN ile Yönetim Kurulu Üyemiz Selçuk TANTA katıldı.
Kırklareli Kent Konseyi İmar ve Kentleşme Çalışma Grubunun 1 Aralık 2010 günü yapılan çalışma grubu toplantısına, İl Temsilcimiz ve Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi Dr. Erol ÖZKAN ve İl Temsilciliği Yönetim Kurulu Üyemiz Selçuk TANTA katılarak, görüşlerimizi aktardılar.
Okunma Sayısı: 617
Fotoğraf Galerisi