KIRKLARELİ KİRAZ ŞENLİKLERİNDE GÖREV ALDIK
![KIRKLARELİ KİRAZ ŞENLİKLERİNDE GÖREV ALDIK](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/29732_15_37_57.jpg)
Kırklareli Belediyesi tarafından bu yıl birincisi gerçekleştirilen "Karahıdır Kiraz Şenlikleri"nin ikinci günü olan 9 Haziran 2012 Cumartesi günü yapılan kiraz yarışması değerlendirme jürisinde, İl Temsilcimiz Dr. Erol ÖZKAN da yer aldı. Yarışma sonucunda dereceye girenlere Kırklareli Belediyesi tarafından tam, yarım ve çeyrek altın hediye edildi.
Okunma Sayısı: 525
Fotoğraf Galerisi