KIRKLARELİ`NDE 4+4+4 SİSTEMİNİ PROTESTO ETTİK
![KIRKLARELİ`NDE 4+4+4 SİSTEMİNİ PROTESTO ETTİK](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/30273_16_21_11.jpg)
Kırklareli İl Temsilcimiz Dr. Erol ÖZKAN, 8 Eylül 2012 cumartesi günü, Eğitim-İş Sendikası Kırklareli Temsilciliği tarafından 4+4+4 Eğitim Sistemi uygulamasına karşı gerçekleştirilen basın açıklaması ve oturma eylemine katılarak destek verdi.
Kırklareli Toprak Koruma Kurulunun 6 Eylül 2012 Perşembe günü yapılan Eylül ayı olağan toplantısına da İl Temsilcimiz Dr. Erol ÖZKAN katılım sağlayarak, gündeme ilişkin görüş ve önerilerimizi ifade etti.
Okunma Sayısı: 473
Fotoğraf Galerisi