KIRKLARELİ'NDE 4B'Lİ MESLEKTAŞLARIMIZLA TOPLANTI
![KIRKLARELİ'NDE 4B'Lİ MESLEKTAŞLARIMIZLA TOPLANTI](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/19738_14_36_16.jpg)
Görevlerine yeni atanan meslektaşlarımıza ODA'mızı tanıttık.
Kırklareli İl Temsilciliğimiz, Kırklareli iline 4-B statüsünde yeni atanan TARGEL kapsamındaki mühendis ve veteriner hekimlerle 30 Haziran 2010 günü bir araya gelerek, ODA‘mızı ve etkinliklerimizi tanıttı. Toplantıya İl Temsilcimiz Dr. Erol ÖZKAN, Temsilci Yardımcımız Selçuk TANTA ve Yazman Üyemiz Buse İpek DOĞAN katıldı.
Okunma Sayısı: 554
Fotoğraf Galerisi