KIRKLARELİ`NDE BALKAN GÖÇÜ RÖLYEFİ AÇILIŞINA KATILDIK
![KIRKLARELİ`NDE BALKAN GÖÇÜ RÖLYEFİ AÇILIŞINA KATILDIK](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/27075_17_30_40.jpg)
Atatürk‘ün Kırklareli‘ne gelişinin 81. yıldönümü etkinlikleri...
Atatürk‘ün Kırklareli‘ne gelişinin 81. yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde Kırklareli Belediyesi tarafından yaptırılan "Balkan Göçü Rölyefi"nin 8 Aralık 2011 tarihli açılışına, TMMOB Kırklareli İKK ve Temsilciliğimiz adına İl Temsilcimiz Dr. Erol ÖZKAN ve Temsilci Yardımcımız Selçuk TANTA katıldılar.
Okunma Sayısı: 293
Fotoğraf Galerisi