KIRKLARELİ'NDE BASIN AÇIKLAMASI
![KIRKLARELİ'NDE BASIN AÇIKLAMASI](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/21828_12_05_05.jpg)
Basın açıklamasına üyelerimiz ve bazı STK temsilcileri katıldılar.
Ziraat ve Kimya Mühendisleri Odaları Kırklareli İl Temsilcilikleri olarak; 13 Aralık 2010 tarihinde, Kırklareli Cumhuriyet meydanında, "Veteriner Hizmetleri, Bitki Sağlığı, Gıda ve Yem Kanunu"nun yürürlüğe girmesi nedeni ile, "Biz Söylemiştik, Yine Söylüyoruz: Halk Sağlığı Tehdit Altında, İşsizlik Artıyor; Çözüm Değil Sorun Üretiliyor!.." temalı açık alan basın açıklamasını gerçekleştirdik. Basın açıklamasına üyelerimiz ve bazı STK temsilcileri katıldılar.
Okunma Sayısı: 443
Fotoğraf Galerisi