KIRKLARELİ SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİ TOPLANTISI
![KIRKLARELİ SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİ TOPLANTISI](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/33379_02_31_03.jpg)
Kırklareli`de Sivil Toplum Örgütleri, Meslek Odaları, Sendikalar vb. oluşumların aylık olağan toplantısına katıldık.
Kırklareli`de 20 Mart 2013 Çarşamba günü yapılan sivil toplum örgütleri, meslek odaları, sendikalar vb. oluşumların Mart ayı olağan toplantısına katıldık. Toplantıya İl Temsilcimiz Dr. Erol ÖZKAN katılarak görüşülen konularla ilgili görüş ve önerilerini açıkladı. Toplantıda ağırlıklı olarak çevre sorunları ve bu konularda yapılabilecek çalışmalar ele alınarak değerlendirmelerde bulunuldu.
Okunma Sayısı: 312
Fotoğraf Galerisi