KIRKLARELİ TABİP ODASI VE SES ŞUBESİNİN BASIN AÇIKLAMASI
![KIRKLARELİ TABİP ODASI VE SES ŞUBESİNİN BASIN AÇIKLAMASI](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/34525_01_54_49.jpg)
Kırklareli`nde Tabip Odası ve Sağlık Emekçileri Sendikasının Basın Açıklamasına katıldık
Kamu Emekçileri Sendikasının 4-5 Haziran 2013 tarihlerinde uyguladığı iki günlük grevle ilgili olarak açıklama yapmak amacıyla, Kırklareli Tabip Odası ve KESK Sağlık Emekçileri Sendikası Kırklareli Şubesinin 5 Haziran 2013 Çarşamba günü Devlet Hastanesi önünde yaptığı basın açıklamasına bir kısım meslektaşımız ve TMMOB oda temsilcileri ile birlikte katılarak TMMOB adına destek verdik.
Okunma Sayısı: 272
Fotoğraf Galerisi