KIRKLARELİ VE ÇORLU KENT KONSEYLERİ ORTAK TOPLANTISI
![KIRKLARELİ VE ÇORLU KENT KONSEYLERİ ORTAK TOPLANTISI](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/20429_15_29_43.jpg)
Toplantıya Kırklareli Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi olan İl Temsilcimiz Dr. Erol ÖZKAN katıldı.
Kırklareli‘nde 28 Eylül 2010 tarihinde gerçekleştirilen Kırklareli ve Çorlu Kent Konseyleri ortak toplantısına Kırklareli Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi olan İl Temsilcimiz Dr. Erol ÖZKAN katılarak, görüşlerimizi dile getirdi.
Okunma Sayısı: 280
Fotoğraf Galerisi