KIŞ DÖNEMİ SÖYLEŞİLERİ-2
![KIŞ DÖNEMİ SÖYLEŞİLERİ-2](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/22784_10_33_58.jpg)
Kış Söyleşilerinin ikincisinde 31. Yılında TARİŞ Direnişi’ni konuştuk.
Lokalimizde düzenlediğimiz Kış Dönemi Söyleşilerinin ikinci konuğu Gazeteci Yazar Mehmet Şakir ÖRS oldu. Kendisi de o dönemde genç bir işçi olarak TARİŞ direnişine katılan ÖRS TARİŞ Direnişinin, İzmir‘in muhalif duruşunun direniş ve mücadele geleneğinin simgesi olduğunu söyledi.
Okunma Sayısı: 956
Fotoğraf Galerisi