KOCAELİ VALİSİ HÜSEYİN AKSOY`A ZİYARET
![KOCAELİ VALİSİ HÜSEYİN AKSOY`A ZİYARET](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/2_13_41_020.jpg)
Olağan Genel Kurul sonrası seçilen, yönetin kurulu üyelerimiz Kocaeli kent protokol ziyaretleri kapsamında, Kocaeli Valisi Hüseyin AKSOY`u ziyaret ettiler.
Vali AKSOY`a odamız-mesleğimiz ve meslektaşlarımızla ilgili genel bilgiler vererek, Kent için yapılacak hizmetlerde üzerlerine düşen katkıları verebileklerini bildirdiler.
Ziyarete Yönetim Kurulundan; Özgür YILMAZ, M.Veysel AYHAN, Temel FİDAN, Pınar ATABAY, Şermin KORKMAZ ve M.Okan SEZGİN katıldılar.
Okunma Sayısı: 127
Fotoğraf Galerisi