KONYA İL GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK MÜDÜRÜ`NÜ ZİYARET ETTİK
![KONYA İL GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK MÜDÜRÜ`NÜ ZİYARET ETTİK](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/33052_11_26_07.jpg)
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Konya İl Müdürü Seyfettin BAYDAR' a ziyarette bulunduk.
Ziraat Mühendisleri Odası Konya Şube Başkanımız Özkan TAŞPINAR ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Konya Valiliği Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü olarak atanan Seyfettin BAYDAR ı makamında ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar dilediler.
Okunma Sayısı: 379
Fotoğraf Galerisi