KONYA İLÇE GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK MÜDÜRLÜKLERİNE ZİYARET
![KONYA İLÇE GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK MÜDÜRLÜKLERİNE ZİYARET](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/29886_12_20_21.jpg)
Karatay, Selçuklu ve Meram İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlerine hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.
Şube Başkanımız Özkan TAŞPINAR, II. Başkanımız Celil ÇALIŞ, Yazman Üyemiz Ekrem HUĞLU ve Sayman Üyemiz Sevim YÖNET; Konya Valiliği Gıda, Tarım ve Hayvancılık Karatay İlçe Müdürü olarak atanan Mehmet TUĞAY ı, Selçuklu İlçe Müdürü olarak atanan Sabri YAĞLICI yı ve Meram İlçe Müdürü olarak atanan Serbülent ÜNAL ı makamlarında ziyaret ederek, yeni görevlerinde başarılar dilediler.
Okunma Sayısı: 3260
Fotoğraf Galerisi