KONYA ŞUBESİ BİLİRKİŞİLİK TEMEL EĞİTİMİ
![KONYA ŞUBESİ BİLİRKİŞİLİK TEMEL EĞİTİMİ](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/59703_10_33_54.jpg)
Bilirkişilik Kanunu gereği bilirkişilerin almak zorunda oldukları BİLİRKİŞİLİK TEMEL EGİTİMİ konusunda odamız Eğitim Kuruluşu olarak yetki almıştır. Bu yetki doğrultusunda, 17-20 Kasım 2017 tarihleri arasında Konya Şube Eğitim salonunda 8. Grup eğitimlerini tamamladılar.
Eğitimlerimiz Adalet Bakanlığınca görevlendirilen Necmettin Erbakan Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyeleri ve Şube Eğiticilerimiz tarafından verilmektedir.
Okunma Sayısı: 123
Fotoğraf Galerisi