KONYA TOHUM, HAYVANCILIK, SULAMA TEKNOLOJİLERİ VE BİTKİ BESLEME FUARI
![KONYA TOHUM, HAYVANCILIK, SULAMA TEKNOLOJİLERİ VE BİTKİ BESLEME FUARI](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/50575_09_50_50.jpg)
Konya Tohum, Hayvancılık, Sulama Teknolojileri ve Bitki Besleme Fuarı' nda stand açtık
Ziraat Mühendisleri Odası Konya Şubesi olarak TÜYAP Fuarcılık A.Ş. tarafından 03-06 Mart 2016 tarihleri arasında düzenlenen Konya Tohum, Hayvancılık, Sulama Teknolojileri ve Bitki Besleme Fuarı` na katıldık.
Fuarda açtığımız stantta Genç ZMO ile beraber ODA Üyelerimizi, Selçuk Üniversitesi Ziraat fakültesi akademisyen ve öğrencilerini, çiftçileri, tarım sektörü ile ilgili yurtiçinden ve yurt dışından gelen ziyaretçiler ile Oda` mız ve ZMO Konya Şubesi olarak yaptığımız çalışmalar hakkında söyleşilerde bulunduk.
Okunma Sayısı: 85
Fotoğraf Galerisi