KÜTAHYA TARIM VE HAYVANCILIK FUARI`NDAYDIK...
![KÜTAHYA TARIM VE HAYVANCILIK FUARI`NDAYDIK...](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/anasayfa_bizdenler/orj/16913_10_23_01.jpg)
Bu yıl altıncısı yapılan Kütahya Tarım ve Hayvancılık Fuarı`nda, organizasyon komitesinde yer aldık ve stant açtık. ODA`mız standında tarım sektörünün paydaşlarıyla bilgi alışverişi yapıldı. İl Temsilcisi Ahmet GÖKKAYA yaptığı açıklamada, ODA ve il temsilciliği olarak bu tür organizasyonlara sürekli katılmayı hedeflediklerini söyledi.
Okunma Sayısı: 144