MAKRO TARIM’ DAN ŞUBEMİZE ZİYARET
![MAKRO TARIM’ DAN ŞUBEMİZE ZİYARET](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/27690_14_31_31.jpg)
Makro Tarım Ltd. Şirketi sahipleri Mustafa KUŞBAŞI ve Harun ÖZTÜRK Yönetim Kurulu üyelerimizi kutlamak amacıyla Şubemizi ziyaret ettiler.
8.Olağan Genel Kurul sonrası Başkanımız Özkan TAŞPINAR‘ ı ve Yönetim Kurulu Üyelerimizi kutlamak amacıyla, şubemizin alımında ve tefrişatının tamamlanmasında bağışta bulunarak yardım eden Antalya Makro Tarım Ltd. Şirketi sahipleri Mustafa KUŞBAŞI ve Harun ÖZTÜRK şubemizi ziyaret ederek, başarılar dilediler.
Okunma Sayısı: 923
Fotoğraf Galerisi