MALATYA`DA BİLİRKİŞİ EĞİTİMİ
![MALATYA`DA BİLİRKİŞİ EĞİTİMİ](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/26164_16_12_12.jpg)
Malatya İl Temsilciliğimiz tarafından Bilirkişi Eğitimi yapıldı.
Malatya İl Temsilciliğimiz tarafından 11-13 Kasım 2011 tarihlerinde Bilirkişi Eğitimi yapıldı. Odamızda gerçekleştirilen eğitime toplam 14 meslektaşımız katıldı. 3 gün süren eğitim Sivas İl Temsilcisi Murat ATA ve Malatya İl Temsilcisi Fevzi ÇİÇEK tarafından verildi.
Okunma Sayısı: 1083
Fotoğraf Galerisi