MANTAR EĞİTİMİ: MANTARLAR HAKKINDA BİLDİKLERİMİZ BİLMEDİKLERİMİZ
![MANTAR EĞİTİMİ: MANTARLAR HAKKINDA BİLDİKLERİMİZ BİLMEDİKLERİMİZ](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/21515_23_23_26.jpg)
Doğa Mantarları konusunda uygulamalı eğitim düzenledik.
Doğa Mantarları konusunda ağaçlar net ile birlikte uygulamalı Mantar Eğitimi Düzenledik. 4-5 Aralık tarihlerinde düzenlediğimiz eğitim Mikolog Gilber BARUTÇİYAN tarafından verildi. Teorik eğitim 4 Aralık Cumartesi TEPEKULE Marmara salonunda yapıldı. Eğitimin açılışında Şube Başkanımız Ferdan ÇİFTÇİ II. Başkanımız Z.Vezan KARABULUT ve ağaçlar.net yöneticilerinden üyemiz Mine PAKKANER eğitim hakkında kısa bilgiler verdiler. Eğitimin uygulama kısmı 5 Aralık Pazar günü Urla Güvendik ormanında yapıldı. Eğitime katılanlar mantar topladılar ve toplanan mantarlar hakkında eğitimcimiz Gilber BARUTÇİYAN açıklamalarda bulundu.
Okunma Sayısı: 1095
Fotoğraf Galerisi