MESLEKTAŞ VEKİLLER`DEN MANİSA ÜZÜMÜNE DESTEK
![MESLEKTAŞ VEKİLLER`DEN MANİSA ÜZÜMÜNE DESTEK](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/53269_14_44_34.jpg)
Meslektaşlarımız, CHP Edirne Milletvekili Okan KAYTANCIOĞLU ve CHP Bursa Milletvekili Orhan SARIBAL, 22 Ağustos tarihinde ilimize gelerek, üzüm üreticileri ile buluşmuş, düşük seyreden piyasa fiyatlarının yükselmesi için çözüm önerilerini paylaşmışlardır. Bu buluşmaya Şube Başkanımız İbrahim DEMRAN ile Yönetim Kurulu Üyemiz Sema DÖNGEL katıldılar.
Okunma Sayısı: 365
Fotoğraf Galerisi