NEVŞEHİR'DE BASIN AÇIKLAMASI
![NEVŞEHİR'DE BASIN AÇIKLAMASI](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/19178_15_15_48.jpg)
Nevşehir İl Tarım Müdürlüğü önünde Veteriner Hizmetleri, Bitki Sağlığı, Gıda ve Yem Kanunu Tasarısı‘na karşı basın açıklaması yapıldı.
Nevşehir İl Temsilcimiz Veyis YURTKULU tarafından, 1 Haziran 2010‘da Nevşehir İl Tarım Müdürlüğü önünde Veteriner Hizmetleri, Bitki Sağlığı, Gıda ve Yem Kanunu Tasarısı‘na karşı basın açıklaması yapıldı.
Okunma Sayısı: 656
Fotoğraf Galerisi