ÖĞRENCİ TEMSİLCİLERİ İLE GÖRÜŞME
![ÖĞRENCİ TEMSİLCİLERİ İLE GÖRÜŞME](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/2707_18_18_36.jpg)
Selçuk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Öğrencisi ve Konya Şubemiz Öğrenci Temsilcisi Yusuf Esat DEMET ve beraberindeki öğrenciler, 9 Mart 2007 Cuma günü ODA‘mızda, Başkanımız Dr. Gökhan GÜNAYDIN ile bir görüşme yaptılar. Görüşmeye, Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Öğrencisi ve ODA‘mız Öğrenci Temsilcisi Deniz KAPIKIRAN da katıldı.
Okunma Sayısı: 521
Fotoğraf Galerisi