ORGANİK BAĞCILIK`TA ZİRAİ MÜCADELE VE BAĞLARDA ODUN DOKU HASTALIKLARI EĞTİMLERİ
![ORGANİK BAĞCILIK`TA ZİRAİ MÜCADELE VE BAĞLARDA ODUN DOKU HASTALIKLARI EĞTİMLERİ](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/48652_13_13_34.jpg)
Şubemizde Tarımsal Danışmanlık Sertifikasını vize ettirmesi gereken meslektaşlarımız için 28-29 Kasım 2015 tarihlerinde "Organik Tarım‘da Bitki Koruma Yöntemleri" ve "Bağlarda Odun Doku Hastalıkları" konularında eğitimler düzenlendik. Dr. Nurdan Güngör tarafından verilen eğitimlere üyelerimiz ve ilgililer katıldı.
Okunma Sayısı: 141
Fotoğraf Galerisi