ORGANİK TARIM VE HAYVANCILIK STRATEJİSİ VE EYLEM PLANI PROJESİ TOPLANTISI
![ORGANİK TARIM VE HAYVANCILIK STRATEJİSİ VE EYLEM PLANI PROJESİ TOPLANTISI](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/44993_10_14_13.jpg)
Manisa İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından hazırlanan ve Zafer Kalkınma Ajansı tarafından kabul edilen, "Manisa İli Organik Tarım ve Organik Hayvancılık Stratejisi ve Eylem Planı Projesi" Toplantısına katıldık. 16 Mart Pazartesi günü Şehzadeler Ziraat Odasında yapılan toplantıya, Şubemizi temsilen Başkanımız Müjgan ŞENAY katıldı.
Okunma Sayısı: 112
Fotoğraf Galerisi