PANEL: UÇAKLA ZEYTİN İLAÇLAMASI
![PANEL: UÇAKLA ZEYTİN İLAÇLAMASI](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/19984_16_01_35.jpg)
Panele Odamızı temsilen Şubemiz Yönetim Kurulu Üyesi Bülent COŞAR katıldı.
Edremit‘in Mehmetalan Köyünde Güney Marmara Doğal ve Kültürel Çevreyi Koruma Derneği(GÜMÇET) Edremit Körfezi Şubesi tarafından 10.08.2010 tarihinde düzenlenen "Zeytinleri Uçakla İlaçlamanın Zararları ve Doğru Mücadele Yöntemleri" konulu panele Odamızı temsilen Şubemiz Yönetim Kurulu Üyesi Bülent COŞAR katıldı.
Okunma Sayısı: 1476
Fotoğraf Galerisi