SARIGÖL JEOTERMAL TOPLANTISI
![SARIGÖL JEOTERMAL TOPLANTISI](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/64474_11_36_22.jpg)
05 Ekim 2018 Cuma günü, Sarıgöl Ziraat Odası`nın daveti üzerine Manisa ZMO Şube önceki başkanı İbrahim DEMRAN’ın moderatörlüğünde, Sarıgöl ve çevresinde kurulacak jeotermal enerji santrallerinin çevreye vereceği zararları konusunda bilgilendirme yapıldı.
Bilgilendirme toplantısına Manisa Şube Başkanımız Müjgan ŞENAY, Dr. Metin AYDIN, Av. İsmail TÜRKBAY, Buharkent Ziraat Odası Başkanı Naim ÖZDAMAR ve üzüm üreticileri katıldılar.
Okunma Sayısı: 381
Fotoğraf Galerisi