SELÇUKLU BELEDİYE BAŞKANLIĞI’NDAN ŞUBEMİZE ZİYARET
![SELÇUKLU BELEDİYE BAŞKANLIĞI’NDAN ŞUBEMİZE ZİYARET](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/25221_17_41_28.jpg)
Selçuklu Belediye Başkan Yardımcısı Ayhan GÜRBÜZER şubemizi ziyaret etti.
Selçuklu Belediye Başkan Yardımcısı Ayhan GÜRBÜZER Konya Şubemize Selçuklu Belediye Başkanlığı‘ndan heyetle yaptıkları ziyarette yeni hizmet binamızın hayırlı olmasını dileyerek, Şube Başkanımız Özkan TAŞPINAR ve Yönetim Kurulu Üyemiz Hakan KUŞCU ile Konya Bölgesi tarımı hakkında görüş alışverişinde bulundular.
Okunma Sayısı: 532
Fotoğraf Galerisi