SERA SEBZE HASTALIKLARI EĞİTİMİ YAPILDI
![SERA SEBZE HASTALIKLARI EĞİTİMİ YAPILDI](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/29495_17_28_56.jpg)
Şubemiz eğitim salonunda 19-20 Mayıs 2012 tarihlerinde Sera Sebze Hastalıkları konusunda sahada çalışan, tarım danışmanlığı yapan ve bilgilerini yenilemek isteyen meslektaşlarımıza yönelik olarak eğitim yapıldı.
Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi öğretim üyelerinden Prof. Dr. Mehmet YILDIZ ve Prof. Dr. Nafiz DELEN tarafından verilen eğitim katılımcı meslektaşlarımız tarafından ilgi ve beğeni ile dinlendi.
Okunma Sayısı: 736
Fotoğraf Galerisi