SERALARDA KALINTI YÖNETİMİ VE İYİ TARIM UYGULAMALARI EĞİTİMİ YAPILDI
![SERALARDA KALINTI YÖNETİMİ VE İYİ TARIM UYGULAMALARI EĞİTİMİ YAPILDI](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/52385_14_24_29.jpg)
Ziraat Mühendisleri Odası Antalya Şube ve Muğla Şube nin ev sahipliğinde, ZMO, ZİMİD, ECPA ve Tarım Danışmanları Derneği tarafından ortaklaşa düzenlenen " Seralarda Kalıntı Yönetimi ve İyi Tarım Uygulamaları" Eğitimi 24.05.2016 tarihinde Fethiye de gerçekleştirildi.
30 Ziraat Mühendisinin katıldığı eğitimde, katılımcılara katılım sertifikası verildi.
Okunma Sayısı: 106
Fotoğraf Galerisi