SES KIRKLARELİ ŞUBESİ GENEL KURULU
![SES KIRKLARELİ ŞUBESİ GENEL KURULU](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/37853_00_46_38.jpg)
Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası Kırklareli Şubesinin Genel Kuruluna TMMOB İKK`yı temsilen katıldık
SES (Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası) Kırklareli Şubesinin, 15 Şubat 2014 Cumartesi günü yapılan V. Olağan Genel Kuruluna TMMOB Kırklareli İl Koordinasyon Kurulunu temsilen, İl Temsilcimiz ve TMMOB Kırklareli İKK Sekreteri Dr. Erol ÖZKAN katıldı. ÖZKAN, genel kurulda konuk konuşmacı olarak TMMOB İKK adına kısa bir konuşma yaptı ve bazı konulardaki düşüncelerini aktararak, genel kurulun başarılı geçmesini ve seçilecek yeni yönetimin başarılı olmasını diledi.
Okunma Sayısı: 184
Fotoğraf Galerisi