SÖZLEŞMELİ MESLEKTAŞLARIMIZLA TOPLANTI DÜZENLEDİK
![SÖZLEŞMELİ MESLEKTAŞLARIMIZLA TOPLANTI DÜZENLEDİK](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/anasayfa_bizdenler/orj/3346_12_10_37.jpg)
Toplantıda meslektaşlarımızın karşılaştıkları sorunlar ve çözüm önerileri dile getirildi.
Diyarbakır Şube olarak, 657 sayılı Kanunun 4-b maddesine göre sözleşmeli olarak göreve başlayan meslektaşlarımızla, 9 Eylül 2007 tarihinde bir toplantı gerçekleştirdik. Toplantıda meslektaşlarımızın karşılaştıkları sorunlar ve çözüm önerileri dile getirildi.
Okunma Sayısı: 1301