SU KULLANICI ÖRGÜTLERİ, SORUNLARI VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİ SEMPOZYUMU
![SU KULLANICI ÖRGÜTLERİ, SORUNLARI VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİ SEMPOZYUMU](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/36456_12_04_56.jpg)
ODA Başkanımız TUNCER, Sempozyumda açılış konuşması yaptı.
ODA Başkanımız Dr. Turhan TUNCER, Türkiye Sulama Kooperatifleri Merkez Birliği (TÜS-KOOPBİR) ile Sulama Birlikleri Derneği (SUBİRDER) tarafından Antalya‘da düzenlenen, "Su Kullanıcı Örgütleri, Sorunları ve Çözüm Önerileri Sempozyumu"na katılarak açılış konuşması yaptı.
Okunma Sayısı: 149
Fotoğraf Galerisi