SU ÜRÜNLERİ ÇALIŞTAYI
![SU ÜRÜNLERİ ÇALIŞTAYI](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/30140_09_58_51.jpg)
İlki 11 Mayıs 2012 tarihinde yapılan Malatya Su Ürünleri Çalıştayı`nın ikincisi 1 Haziran 2012 tarihinde gerçekleştirildi. Çalıştay`a odamız adına Şube Başkanımız Fevzi ÇİÇEK ve Yönetim Kurulu Üyemiz Ekrem ÖZTÜRK katıldı.
Şube Başkanımız Fevzi ÇİÇEK sunumunda; Malatya`nın su ürünleri potansiyeli, kaynakların kirletilmemesi, sektörde çalışan meslektaşlarımızın özlük hakları ve çalışma şartlarının düzeltilmesi konularında Odamız görüşlerini dile getirdi.
Okunma Sayısı: 223
Fotoğraf Galerisi