SU ÜRÜNLERİ MÜHENDİSLERİ VE BALIKÇILIK TEKNOLOJİSİ MESLEK DALI KOMİSYONU TOPLANDI
![SU ÜRÜNLERİ MÜHENDİSLERİ VE BALIKÇILIK TEKNOLOJİSİ MESLEK DALI KOMİSYONU TOPLANDI](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/53074_11_10_29.jpg)
"Su Ürünleri ve Balıkcılık Teknolojisi Meslek Dalı Komisyonu (MDK)" dönem çalışmaları için 13.08.2016 tarihinde şubemiz toplantı salonunda toplandı.
Saat 11:00de başlayan toplantıya Su Ürünleri ve Balıkçılık Teknolojisi Mühendisleri katıldı.Toplantı sonucunda Yönetim Kuruluna ; Yeni dönemde yapılacak işler konusunda öneriler sunuldu. Ayrıca İlimizde yapılacak olan Danışma Kurulu gündemine ilişkin önerilerde bulunuldu.
Okunma Sayısı: 300
Fotoğraf Galerisi