ŞUBE BAŞKANLARI VE İL TEMSİLCİLERİ İLE TOPLANTI
![ŞUBE BAŞKANLARI VE İL TEMSİLCİLERİ İLE TOPLANTI](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/64195_15_40_01.jpg)
08 Eylül 2018 Cumartesi günü, Mehmet Yüceler Toplantı Salonumuzda, Genel Merkez Yöneticileri, Şube Başkanları ve Yönetim Kurulu bulunan İl Temsilciliklerimizin katılımı ile bir toplantı gerçekleştirildi.
Toplantıda: illerimizin tarımsal sorunları ve ODA çalışmaları konusunda görüş alış-verişi ve bilgilendirme yapıldı.
Okunma Sayısı: 1109
Fotoğraf Galerisi