ŞUBEMİZ FUTBOL TURNUVASINDA II. OLDU
![ŞUBEMİZ FUTBOL TURNUVASINDA II. OLDU](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/33134_12_29_10.jpg)
Futbolcularımız Turnuva İkincilik Kupasını Aldı
Manisa Akademik Odalar Arası Futbol Turnuvasında 11 oda içinde 2. olan Manisa Şubemiz, 26 Şubat 2013 günü İnşaat Mühendisleri Odası`nda yapılan törenle kupasını aldı. Kupa Törenine Şube Başkanımız İbrahim DEMRAN ile birlikte, Öner Demir, Serdar Mersinli, Halil İbrahim Önceler, Çınar Aydoğan ve Osman Kalpak katıldılar.
Okunma Sayısı: 386
Fotoğraf Galerisi