ŞUBEMİZE ZİYARET
![ŞUBEMİZE ZİYARET](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/37308_14_04_37.jpg)
10. Dönem Yönetim Kurulu üyelerimizi kutlama ziyaretleri devam ediyor.
Konya Ticaret Borsası Başkanı Muhammet Uğur KALELİ, Başkan Yardımcısı M. Namık KÖKLÜSOY, 8. ve 9. Dönem ZMO Konya Şube Başkanımız Özkan TAŞPINAR ve Konya Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Edip YILDIZ, Konya Şube Başkanımız Celil ÇALIŞ ı ve Yönetim Kurulu Üyelerimizi tebrik etmek amacıyla şubemize ziyarette bulundular.
Okunma Sayısı: 174
Fotoğraf Galerisi