ŞUBEMİZE ZİYARET
![ŞUBEMİZE ZİYARET](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/ContentFiles/2024-05-21-11-55-07-130758.jpg)
TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası Şanlıurfa Şubemizi Tarım ve Orman çalışanları sendikası (Toç-Bir- Sen ) Başkanı Salih ŞITIL ve yönetim kurulu üyeleri , Haliliye Tarım ve Orman İlçe Müdürü Mustafa DEMİR ve değerli mesai arkadaşları , Doğal Kimya Bölge Müdürü Mehmet Emin TOPRAK ve değerli yöneticileri ve çok değerli meslektaşlarımız 19 Aralık 2023 tarihinde hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
Okunma Sayısı: 23
Fotoğraf Galerisi