ŞUBEMİZİN 8. DÖNEM III. DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI
![ŞUBEMİZİN 8. DÖNEM III. DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/5824_13_11_59.jpg)
Şubemizin 8. Dönem III. Danışma Kurulu toplantısı 25 Aralık 2007 tarihinde, 40. Dönem Genel Kurul delegeleri, eski Şube Başkanları, şubemiz asil ve yedek Yönetim Kurulu üyeleri ve ilçe ve işyeri temsilcilerinin katılımıyla yapıldı.
Toplantıda, ZMO Antalya Şubesi‘nin 8. dönem çalışma ve faaliyetleri değerlendirilerek,g elecek dönem çalışmaları ile genel kurul süreci hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.
Okunma Sayısı: 1465
Fotoğraf Galerisi