SULAMA KOOP. YENİ HİZMET BİNASI AÇILIŞI
![SULAMA KOOP. YENİ HİZMET BİNASI AÇILIŞI](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/51433_15_43_14.jpg)
Konya Bölgesi Sulama Kooperatifleri Birliği'nin yeni hizmet binasının açılış törenine Şube Başkanımız Celil ÇALIŞ ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz katıldı.
Konya Bölgesi Sulama Kooperatifleri Birliği`nin yeni hizmet binasının açılış törenine Şube Başkanımız Celil ÇALIŞ ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz katıldı. Yönetim Kurulu Üyelerimiz yeni hizmet binasının Konya için hayırlı olması dileğinde bulundular.
Okunma Sayısı: 53
Fotoğraf Galerisi