SÜRDÜRÜLEBİLİR SU YÖNETİMİ ÇALIŞTAYI
![SÜRDÜRÜLEBİLİR SU YÖNETİMİ ÇALIŞTAYI](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/62194_10_12_30.jpg)
12-14 Mart 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilen “Sürdürülebilir Su Yönetimi Çalıştayı” na katıldık.
Konya Büyükşehir Belediyesi ile Necmettin Erbakan Üniversitesi tarafından suyun etkin ve verimli kullanımı, su kaynaklarının muhafazası ile kayıp/kaçakların önlenmesi konularında farkındalık oluşturmak amacıyla düzenlenen “Sürdürülebilir Su Yönetimi Çalıştayı” na Şube 2. Başkanımız Prof. Dr. Süleyman SOYLU panelist olarak katıldı.
Okunma Sayısı: 171
Fotoğraf Galerisi