SÜS BİTKİLERİ DANIŞMA TOPLANTISI
![SÜS BİTKİLERİ DANIŞMA TOPLANTISI](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/43896_15_16_25.jpg)
Toplantıya Yönetim Kurulu Üyemiz Vuslat BEKTAŞ katıldı.
Süs Bitkileri Üreticileri Alt Birliği`nce oluşturulan Bitki Standartları Belirleme Danışma Komitesi Toplantısı, 21 Ocak 2015 Çarşamba günü yapıldı. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Birlik Temsilcileri, Süs Bitkileri Yetiştiricileri ve Türk Standartlar Enstitüsü‘nün katılım sağladığı toplantıda ODA‘mızı Yönetim Kurulu Üyemiz Vuslat BEKTAŞ temsil etti.
Okunma Sayısı: 50
Fotoğraf Galerisi