TARIM DANIŞMANLARI ÇALIŞTAYINA KATILDIK
![TARIM DANIŞMANLARI ÇALIŞTAYINA KATILDIK](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/25680_14_47_48.jpg)
Şube Başkanımız Vahap TUNCER, tarım danışmanlarının sorunları, çözüm önerileri ve izlenmesi gereken politikalar konusunda görüşlerimizi sundu.
İzmir Şubemiz tarafından 1 Ekim 2011 tarihinde düzenlenen Tarım Danışmanlığı Çalıştayına Şube Başkanımız Vahap TUNCER ve Tarım Danışmanları Derneği Başkanı ve Üyemiz İbrahim AKBULUT katıldılar.
Şube Başkanımız Vahap TUNCER; Çalıştayın "Serbest Tarım Danışmanlığı Politikaları" konulu oturumunda tarım danışmanlarının sorunları, çözüm önerileri ve izlenmesi gereken politikalar konusunda görüşlerimizi açıkladı.
Okunma Sayısı: 679
Fotoğraf Galerisi