TARIM DANIŞMANLARI VİZE SEMİNERLERİ DÜZENLENDİ.
![TARIM DANIŞMANLARI VİZE SEMİNERLERİ DÜZENLENDİ.](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/31368_14_49_45.jpg)
5-6 Kasım 2012 tarihinde Tarım Danışmanları Vize Seminerleri düzenlendi.
Şubemizce 5-6 Kasım 2012 tarihinde Tarım Danışmanları Vize Seminerleri düzenlendi. Seminerlere 11 kursiyerimiz katıldı. 2 günlük seminerlerde "Ruminat Besleme ve Hayvan Hastalıkları" konusu ile Şube Başkanımız Dr. Cemal POLAT ve "Tarımda Suyun Etkin kullanımı " konusuyla Doç. Dr. Tolga ERDEM eğitici olarak yer aldılar. Kursiyerlerimiz seminer sonunda sertifika almaya hak kazanmışlardır.
Okunma Sayısı: 521
Fotoğraf Galerisi