TARIM DANIŞMANLIĞI VİZE SEMİNERİ
![TARIM DANIŞMANLIĞI VİZE SEMİNERİ](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/29953_12_53_11.jpg)
Diyarbakır Şubemizde Tarım Danışmanlığı vize seminerleri yapıldı.
Daha önceden Tarımsal Yayım ve Danışmalık Eğitimi almış olanların Tarım Danışmanlığı belgelerini vize yaptırabilmeleri için en az 2 adet seminer almaları gerekmektedir. Bu amaçla şubemizce 27-29 Haziran 2012 tarihlerinde Tarım Danışmanlığı vize seminerleri yapıldı.
Okunma Sayısı: 1111
Fotoğraf Galerisi