TARIM DANIŞMANLIĞI VİZE SEMİNERİ
![TARIM DANIŞMANLIĞI VİZE SEMİNERİ](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/33417_15_20_24.jpg)
Diyarbakır Şubemizde Tarım Danışmanlığı vize seminerleri yapıldı.
Daha önceden Tarımsal Yayım ve Danışmalık Eğitimi almış olanların Tarım Danışmanlığı belgelerini vize yaptırabilmeleri için en az 2 adet seminer almaları gerekmektedir. Bu amaçla şubemizce 10.01.2013-12.01.2013 tarihlerinde Tarım Danışmanlığı vize seminerleri yapıldı.
Okunma Sayısı: 626
Fotoğraf Galerisi