TARIM FUARI'NA KATILDIK
![TARIM FUARI'NA KATILDIK](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/2679_12_02_19.jpg)
28 Şubat-4 Mart 2007 tarihleri arasında Denizli‘de açılan "Tarım, Sera ve Hayvancılık Fuarı"na katıldık.
Yönetim Kurulumuzun tümü, üyelerimiz ve Ziraat Fakültesi öğrencilerinin yer aldığı 110 kişilik ekip, 3 Mart 2007 tarihinde Fuarı ziyaret etti. Fuar dönüşü yapılan değerlendirmede; gezinin çok yararlı olduğu belirtilerek, bu tür etkinliklerin ODA‘mızca sıkça yapılması istendi.
Okunma Sayısı: 2049
Fotoğraf Galerisi