TARIM HAFTASI ETKİNLİKLERİ
![TARIM HAFTASI ETKİNLİKLERİ](https://icerik.zmo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/orj/60806_11_01_30.jpg)
10 Ocak 2018 günü Tarımda Eğitimin başlangıcının 172. Yılı kutlamaları nedeniyle, ADÜ Ziraat Fakültesi Dekanlığı ve ZMO Aydın Şubemiz tarafından " Ziraat Fakültelerinde eğitim, öğretimde gelişen teknolojiler ve akreditasyon" konulu panel düzenlendi.
ADÜ Rektörü Prof.Dr. Cavit BİRCAN`ın yöneticiliğindeki panel, Şube başkanımız Mahmut Nedim BARIŞ ın açılış konuşması ile başladı. Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kadir KIZILKAYA , Ankara Ünv. Zir. Fak. Öğretim Üyesi Prof. Dr. Gökhan Söylemezoğlu, Genel merkez yönetim Kurulu üyemiz Zir. Müh. Hamdi ARPA, Zir. Müh. Zelal ÖZÜSAN ÇOBAN ve öğrenci Mehmet KAYA`nın sunumları ile sonuçlandı.
Panel plaket verilmesi ve kokteyl ile sonlandı.
Okunma Sayısı: 182
Fotoğraf Galerisi